ReArma piegādā plašu produktu klāstu dažādiem inženiertehniskiem risinājumiem. Katrs projekts un objekts ir unikāls, tādēļ, ja nevarat atrast savu produktu, sazinieties ar info@rearma.lv
Pēc definīcijas, spirāliski gofrētas tērauda caurules un saliekamās gofrētā tērauda konstrukcijas tiek uzskatītas par elastīgām konstrukcijām, kas absorbē un pārnes slodzes uz grunti, kas ieskauj konstrukciju. Šī iemesla dēļ konstrukcijas izturība ir atkarīga ne tikai no tērauda loksnes parametriem, bet arī no grunts fizikālajām un mehāniskajām īpašībām. Literatūrā šāda veida konstrukcijas tiek sauktas par tērauda-grunts kompozīta tiltiem, kuru laidums var sasniegt 30 metrus vai vairāk.
NovaCor spirālveidā gofrētā tērauda tvertne ir lieliska alternatīva līdzīgiem līdz šim tirgū esošajiem produktiem. NovaCor tvertni var izmantot dažādiem mērķiem: iekštelpu un āra ugunsgrēku dzēšanai, lietus ūdens uzkrāšanai, plūsmas regulēšanai vai, izņēmuma gadījumos, sadzīves notekūdeņu uzkrāšanai, eļļas separatoriem.
Ģeosintētiskie materiāli ir sintētiskas šķiedras, dabīgas šķiedras izstrādājumi vai kompozītmateriāli, kas izgatavoti no dažādām izejvielām un kam raksturīgas ārkārtīgi plašas pielietojuma iespējas inženierbūvju jomā. Pēc definīcijas tie ir paredzēti darbam kopā ar grunti. Ģeosintētikas mērķis ir uzlabot grunts mehāniskās un/vai hidrauliskās īpašības un piešķirt konstrukcijai papildus izturību un stabilitāti, palielināt tās kalpošanas laiku un nodrošināt konstrukcijai nepieciešamo izturību. Ģeosintētisko materiālu izmantošana ļauj izvairīties no lieliem grunts vai betonēšanas darbiem un vienlaikus ļauj būtiski samazināt atmosfērā izplūstošā CO2 daudzumu.
Atbalstsienas ir nesošas konstrukcijas, kas paredzētas, lai izturētu grunts un dinamisko slodžu ietekmi krasas reljefa paaugstināšanas gadījumā. Izmantojam gravitācijas atbalsta sienas no gabioniem vai armētas grunts balsta sienas (MSEW-mehāniski stabilizēta zemes siena) ar dažādām fasādes iespējām (“zaļa”, gabioni, betona bloki vai betona paneļi). Stiegrotas grunts atbalsta sienas var būt ļoti augstas un izturēt ārkārtīgi lielas slodzes, piešķirot konstrukcijai nepieciešamo izturību un stabilitāti un nodrošinot nepieciešamo konstrukcijas ilgizturību. Tās nav jutīgas pret nevienmērīgām pamatnes deformācijām. Šāda veida atbalstsienu izmantošana ļauj izvairīties no lieliem betona montāžas darbiem, tādējādi būtiski ietaupot uzstādīšanas izmaksas, un, tajā pašā laikā, tās ļauj būtiski
Žogu sistēmas ir izstrādātas, lai saglabātu privātumu, nodrošinātu drošību vai aizsargātu pret savvaļas dzīvniekiem. Žogu sistēma sastāv no tādiem elementiem kā žoga stabi, žoga tīkls, vārti un vārtiņi. Ja nepieciešams, žoga augšpusē var ierīkot dzeloņstieples, lai nodrošinātu aizsardzību pret kāpšanu. Šādas žogu sistēmas var būt ar betona stabiem vai stabiem, kas piestiprināti uz metāla enkuriem. Žogu sistēma var būt vienkārša ceļa, zemes gabala vai kompleksa nožogošanai, kas sastāv no daudziem elementiem, ar papildu aizsardzību pret kāpšanu, kas paredzēts valsts nozīmes objektiem vai militārām vajadzībām.
Tā ir āra inženiertīklu sistēma, kas paredzēta lietus ūdens savākšanai un novadīšanai. Sistēma sastāv no plastmasas (PVC, PP vai PE) caurulēm, plastmasas lūkām un akām, čuguna vākiem vai restēm. Šāda sistēma ir paredzēta lietus ūdens savākšanai no dažādām virsmām un novadīšanai uz vispārēju lietus ūdens kolektoru. Šī sistēma ne tikai veicina efektīvu lietus ūdens savākšanu, bet arī nodrošina drošu un sakārtotu ūdens novadīšanu. Plastmasas detaļas ir viegli transportējamas, izturīgas pret koroziju un tām ir ilgs kalpošanas laiks.